Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Beyblade Tanıtım

3 posters
YazarMesaj
serenityendymion
Yeni Üye
Yeni Üye
serenityendymion

rep :
Beyblade Tanıtım Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Beyblade Tanıtım Right_bar_bleue

Beyblade Tanıtım Empty
MesajKonu: Beyblade Tanıtım   Beyblade Tanıtım Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 11:13 pm

Beyblade Tanıtım Top02zm0
Beyblade Tanıtım Top02zm0.b175553410
Beyblade
Serinin başkahramanı Takao, iyi bir beybladeci olmak istemektedir. Fakat dedesi, onun dövüş sanatlarında gelişmesini ister. Takao yine bir gün dedesinin dövüş derslerinden kaçar ve mahalledeki çocuklarla beyblade oynamaya başlar. O sırada Hiruta adında kötü bir çocukla karşılaşır. Hiruta, Kai 'nin başkanlık yaptığı Kabuk Kırıcılar Takımı 'ndandır. Takao ve Kai birbirlerinin en büyük rakibi haline gelirler. Çünkü Takao, Kai'nin davranışlarını beğenmese de de onun iyi bir beybladeci olduğunu kabul etmektedir. Bir gün Japonya'da büyük bir turnuva düzenlenir. Bu turnuvada ilk dörde giren Takao, Kai, Max ve Rei Japon Takımı olarak Dünya Şampiyonası'na giderler. Arkadaşları Bilgiç'i de araştırıcı olarak yanlarına alırlar. Dünya Şampiyonası'nda birçok iyi takımla karşılaşırlar. Bu süreçte kendilerini büyük ölçüde geliştirirler ve bu arada bir takım sırlar da gün ışığına çıkar.

Beyblade V-Force
Bu sezonda, geçtikleri senede Çin'e geri dönmüş olan Rei, Amerika'ya annesinin yanına gitmiş olan Max ve nereye gittiği tam olarak bilinmeyen ancak artık liseli bir genç olan Kai, Japonya'ya geri dönerek Japon Takımı'nı tekrar kurarlar. Kahramanların önüne, onların kutsal canavarlarını (beybladelerin içindeki kutsal hayvanlardır, onların gücünü arttırırlar) almaya çalışan bir sürü kötü beybladeci ve bilimadamı çıkar. Bu sefer, hem bu kötü beybladecilerle savaşmak, hem de turnuvaların üstesinden gelmek zorundadırlar.

Beyblade G-Revolution
Artık Japon Takımı üyeleri Max, Kai ve Rei; Takao 'ya karşı yarışmak istediklerini söylerler ve takımdan ayrılırlar. Rei, Beyaz Kaplanlar X 'e (Çin Takımı); Max, All Stars 'a (Amerikan Takımı); Kai ise Neoborg 'a (Rus Takımı) katılırlar. Takao da Daichi ve Bilgiç ile bir takım kurar. Takım kaptanları da Jin olarak tanınan Takao'nun abisi Hitoshi 'dir. Bu sezon, Beyblade 'in son sezonudur ve bu nedenle ilk iki sezondaki tüm takımlar tekrar ortaya çıkar. Bunların yanısıra bir çok yeni karakter de vardır. Bu sezonda iki turnuva düzenlenir. Turnuvalar daha önceki serilerden daha çatışmalı geçer ve artık beyblade ile beybladeci, ruh ikizi haline gelmiştir.
sailor neptune
Üye
Üye
sailor neptune

rep :

Beyblade Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Beyblade Tanıtım   Beyblade Tanıtım Icon_minitimeÇarş. Haz. 18, 2008 1:26 pm

Çok güzel bi paylaşım canım teşekkürler Very Happy
http://aysawascisi.azbuz.com
Admin
Admin
Admin
Admin

rep :

Beyblade Tanıtım Empty
MesajKonu: Geri: Beyblade Tanıtım   Beyblade Tanıtım Icon_minitimePerş. Haz. 19, 2008 12:10 am

paylaşım için teşekkürler
https://animeworld.1forum.biz

Beyblade Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-